newborn in handen van papa
share post

Verdien met Flow

November 13, 2025

Hi

Klaar om meer geld op de juiste manier te gaan verdienen?
Op vrijdag 28 november 2025 (yep, Black Friday inderdaad 😉) organiseer ik een live dag speciaal voor fotografen die echt willen leren hoe je geld kunt verdienen met hun fotografie.Niet door harder te werken.

Niet door nóg meer korting te geven.
Maar door te begrijpen hoe geld, waarde en energie écht werken.We gaan het deze dag hebben over het “geld verdienen gedeelte” van fotografie.
En geen saaie exel sheets en kwartaal cijfers..
Nope!

Over de andere kant van geld
Waar haast niemand het over heeft

Over een stuk psychologie en een stukje dieper graven bij jezelfWant eerlijk?
Dat stuk wordt vaak vergeten.We focussen ons op het shooten zelf, het mooi stylen en het leren bewerken.

Maar als dat eenmaal lukt, komt het lastige stuk: zelf de shoots aantrekken en ervoor zorgen dat het blijft stromen. 🙂

Kennis hebben van hoe je klanten aantrekt en ze ook echt laat boeken, is weer een heel ander level.

Het raakt aan hoe je naar jezelf kijkt, hoe je je eigen waarde inschat en hoe je jezelf positioneert als fotograaf.En juist dát bepaalt of jij een hobbyfotograaf blijft of een winstgevende
fotografieondernemer wordt.

🌿 Verdien met Flow

Live dag – vrijdag 28 november – 10:00-15:30 uur in Berkenwoude

In plaats van los te gaan met Black Friday, ga je deze dag juist investeren in jezelf 🙂
en leer je hoe je geld kunt verdienen in plaats van uitgeven.
Na deze dag kijk je anders naar jezelf, naar geld verdienen en boekingen binnenhalen.

Het wordt een dag vol persoonlijke inzichten, doe opdrachten en praktische strategie.We gaan het hebben over
✨ hoe je meer kunt verdienen met minder stress
✨ hoe je gebruikmaakt van eeuwenoude Aziatische wijsheden voor flow en geluk
✨ hoe je huidige sales technieken toepast (zoals upsell)
✨ en wat de psychologische kenmerken zijn die ik de afgelopen 11 jaar heb gezien bij succesvolle fotografen.

Want wat maakt een fotograaf écht succesvol?

Winstgevend?
Ik weet wat werkt en waar je op moet letten.Ik heb ook weleens meegemaakt dat het minder ging.
Ik schreef mij in 2011 in bij de KVK en ben dus al 14 jaar ondernemer waarvan vanaf 2013 Full time.
In die jaren maak je heeeeel veel mee.Ik heb hoge pieken meegemaakt, maar ook periodes gevoeld waarin alles wat moeizamer ging (zeker toen met 2 kleine kids in de luiers en dat ze steeds ziek waren), dat de flow soms ver te zoeken was. Dat ik op standje “overleven” stond met twee huilende kids in mijn handen en geen slaap.

Ik heb toen het weer mogelijk was, bewust zaken veranderd waardoor alles weer ging stromen. 🙂  
En het leuke is.
Het werkt elke keer weer 🙂

Want het leven is niet 1 grote high, het is op en neer en weten wat je kan doen als het weer naar beneden gaat.

Die praktijkkennis is goud.

Deze combinatie van inzichten, kennis en jarenlange praktijkervaring heb ik nog nooit eerder op deze manier gedeeld

Het is psychologisch, stukje spiritueel én natuurlijk ook commercieel tegelijk.

Want je business draait niet lekker, als jij er niet goed instaat.

Praktisch, eerlijk en inspirerend.
Sta jij daarvoor open?

Zodat jij weet wat je kan doen om te verdienen met FLOW.

Deze investering kan zich al binnen één nieuwe boeking terugverdienen, als je ook echt gaat implementeren wat ik je die dag ga leren.

Praktische info
Datum: Vrijdag 28 november
Tijd: 10:00 – 15:30 uur
Locatie:  De Zwaan, Kerkweg 2, Berkenwoude
Investering: presale €197 incl. btw Er zit een simpele lunch bij en je krijgt een leuke giftbag mee naar huis.

>> Reserveer jouw plek hier
Na deze dag kijk je anders naar geld en naar je business runnen.
Verdienen met FLOW!

En geloof me: dat voel je in álles.

Liefs
Brenda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Posted In